Ostatní povrchy

sluzby_ostatni_5

ARDESIA je inovativní dekorativní řešení, které z nového pohledu objevuje strukturu a barevnost přírodního kamene – břidlice. Exkluzivní strukturální dekorace nabízí nové moderní řešení, výraznou osobitost, vysokou kvalitu a eleganci. ARDESIA umožňuje vytvářet nepřeberné množství barevných variací odstínů metalického vzhledu, při zachování otěruodolnosti, omyvatelnosti a paropropustnosti.

AUREUM je vysoce dekorativní interiérová povrchová úprava vytvářející jedinečný efekt “zlatého mramoru”. Odstíny AUREA vycházejí ze zemitých barev a z teplých přírodních tónů, které jsou v konečném efektu znásobeny zlatými odlesky, které prozařují stěnu a vzbuzují intenzivní pocity hedvábného doteku. AUREUM vyniká v moderním i tradičním interiéru.

ENCANTO je speciální vodouředitelný dekorativní nátěr, který vytváří jedinečný metalický efekt. Kovově zbarvené odlesky se mění s úhlem dopadu světla na stěnu a vytváří dojem, jakoby celá stěna byla pokryta sametem s metalickým efektem. Rozehrává tóny kovového třpytu a vytváří magický efekt, který by bylo jinak velmi složité dosáhnout. ekorativní metalický nátěr

FIL POSÉ je dekorativní řešení, které vytváří originální efekt tkaniny vzhledu manšestru. Jednoduché linie strukturálního povrchu, jemného a příjemného na dotek, mohou být provedeny v exklusivní matové podobě, nebo mohou být obohaceny třpytivými odlesky finálních metalických nátěrů.

PALLAS je vodouředitelný dekorativní nátěr s hedvábným metalickým efektem, který se mění v závislosti na intenzitě a úhlu dopadu světla na dekorovanou plochu. PALLAS odpovídá nejnáročnějším dekorativním požadavkům moderního bydlení. Do současného života přináší okouzlující lehkost luxusních povrchů v široké škále odstínů. Díky speciálnímu složení pryskyřic ve vodní bázi a pokročilé technologii je výrobek omyvatelný a odolný