O nás

Společnost Jiří Grunik- ANTIK STYL se sídlem ve Zlíně vznikla v roce 1992 získáním živnostenského oprávnění. Zabýváme se veškerými malířskými a natěračskými pracemi, zvláště pak speciálními povrchovými úpravami interiérů.

V naší nabídce naleznete velmi žádané a nadčasové technolgie od firmy Oikos jako například stěrka Travertino Romano (imitace přírodního kamene nebo pohledového betonu), Ottocento Antico Velluto (imitace sametové látky), Raffaello Madreperlato (exkluzívní perleťový efekt benátského štuku), Ardesia (přírodní kámen – břidlice), Anticco Ferro (efekt zkorodovalého kovu),…

Během 20-ti let působení naší společnosti na trhu, jsme získali cenné praktické zkušenosti a neustále máme chuť na sobě pracovat a vzdělávat se. Naše práce nás baví a je pro nás vášní. Můžeme se pochlubit vítěznou Realizací roku 2006 – interiéry, pořádanou časopisem Spektra. STÁHNOUT článek v PDF nebo realizací žlutého benátského štuku v budově Univerzitního centra ve Zlíně, dle návrhu české i světové architektky Evy Jiřičné.

Velmi si vážíme spolupráce se zlínskou kanceláří pro architekturu a design – ELLEMENT a pražskou interiérovou designérkou Gabrielou Hámovou.